aktualizováno: 12.06.2021 19:23:15

Amber Bohemia

v roce 2020


v roce 2020

25.4.2020
Za 5 dnů bys oslavil 10.narozeniny a svoje druhé u nás. Už nám to nebylo dopřáno, Aronku náš jedinečný. Přišel jsi k nám ve svých 8 letech jako velký, dospělý chlap a okamžitě jsi sem zapadl - jako by jsi se tady narodil. Od prvních dnů jsi se patřil a tak to zůstane. Miloval jsi lidi, byl jsi náš model na focení, s muškáty ti to vždy slušelo a radostně jsi pozoval s každým, kdo o to stál. Miloval jsi náš kopec, krásnou vyhlídku a bylo to tvoje zamilované místo, odkud jsi bedlivě pozoroval všechno kolem, hlídal a hlásil kde se co děje. Byl jsi náš mazel, maskot, velkej kluk a milovanej Kukušák, Kukís - prostě Aronek, Aroušek, Ari.
Vždy jsi žral s obrovskou chutí a všechno, proto nám najednou bylo divné, že ti něco přestalo chutna a tak jsme tě vzali na veterinu. Dozvěděli jsme se zdrcující zprávu - že máš nádor na slezině a metastázy téměř všude. A jelikož jsi byl silný a statečný chlap, nic jsi na sobě nedával znát crying  A najednou šlo všechno strašně rychle, během 14ti dnů jsi začal chřadnout před očima, pořád jsi se snažil ale už to nešlo, sil ubývalo, jíst jsi nedokázal - je nám to tak strašně líto že jsi tu nemohl být déle - byl jsi tady tak štastný a my s tebou.

Aronku, byl jsi náš, narodil jsi se pro nás, jen jsi k nám přišel pozdě. Ale už s námi budeš navždy, v našich srdcích, kam jsi se nezapomenutelně zapsal svou povahou.
Tvůj poslední den s námi je tady .
Sbohem, broučku milovanej cryingbroken heart